Focení

Focení pro mě není únik z reality, ale naopak její plné zobrazení. Baví mě ukazovat můj pohled na svět skrz můj objektiv.

V červnu chci tvořit tři foto projekty, v případě, že tě má práce zaujme, tak určitě napiš (kontakty jsou dole) a uvidíme co vymyslíme. Fotilo by se formou TFP.

Současně fotím i další věci, nejraději formou barterového obchodu.

Ukázka mé práce


Recenze

Focení s Tomem jsem si náramně užila. Bylo to naprosto pohodové dopoledne plné zábavy. Prochodili jsme snad polovinu Pardubic a fotili kde se jen dalo. Vznikly tedy snímky, které jsou trochu uvolněnější, než třeba ty z prvního focení, kdy jsem byla nervózní z toho, jak hrozná „modelka“ (v uvozovkách, protože se osobně za modelku opravdu nepovažuji) budu.


S Tomem už jsem fotila dvakrát a vždycky bylo focení strašně fajn. Tom je sympaťák, při focení si i popovídáte, uvolníte se a fotky hned vypadají ještě líp! Nebojí se sám ukázat pózu, která by se mu líbila, a proto v našem případě bylo focení vždy i dost vtipné. Toma můžu s klidným srdcem na focení doporučit, takže neváhejte, ozvěte se mu a focení si užijte! (Lucka)


Měla jsem možnost fotit s Tomem hned dvakrát a pokaždé to byla moc příjemná zkušenost. Celou dobu jsme si povídali nejenom o fotografování, ale i o cestování, škole apod., a proto hned od začátku opadla veškerá nervozita. Tom je otevřený všem nápadům a nebojí se pro fotku zariskovat:) Všem moc doporučuji a doufám, že i v budoucnu budeme mít možnost něco spolu nafotit. (Pavla)


S Tomem bylo mé první focení v exteriéru. Měla jsem trochu obavu, že venku před lidmi nebudu umět „pózovat“, ale focení jsem si nakonec moc užila. Prošli jsme Pardubické Staré Město, okolí zámku a Tyršovy sady. Tom je moc milý, mladý a šikovný fotograf. Práce s ním mne moc bavila a už teď se těším na další spolupráci. (Gabča)


Z focení jsem měla docela obavy, protože jsme měli fotit mé 3 měsíční štěně, které je velký nezbeda. Navíc jsme fotili v zimě, ve sněhu, přičemž nás tlačil čas, protože pes mi v takových teplotách moc dlouho venku zůstat nemohl a ani nechtěl. Ale Tomův milý přístup, veselá nálada a obrovská trpělivost má za výsledek krásné fotky, z kterých mám čím dál větší radost, protože mi ukazují, jaký prcek Norbi jako štěně byl… Foceni je přirozené, spontánní, uvolněné… prostě skvělé. A já už se těším na další! Doporučuji a děkuji! (Gabča)


Mějte krásné dny a těším se na setkání při focení.


ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU